Generální partner

Tufo

Významný výrobce galusek, plášťů a výpletů si vydobyl právem výborné postavení na trhu u nás i ve světě. Podpora našeho klubu touto firmou je významná a dlouhodobá. Náš klub a SCM u něj působící používá na trénincích, závodech, a to i na ME, MS, SP výhradně výrobky značky Tufo a je s jejich kvalitou a jízdními vlastnostmi na silnici i dráze naprosto spokojen. Významná je i spolupráce v oblasti testování nových výrobků našimi cyklisty, kdy firma Tufo velmi pozorně naslouchá všem připomínkám a reaguje na ně při vývoji a výrobě.

Hlavní partneři

Force

Firma KCK Cyklosport-Mode s.r.o., které patří značka Force, se řadí mezi nejvýznamnější partnery SKC Prostějov. Kompletně vybavuje naše závodníky veškerým sportovním a volnočasovým oblečení a vybavením, např. přilby, brýle, rukavice, čepice, prostě vším na co si jen sportovec vzpomene. Rovněž používáme trenažéry, válce, na svých dráhových i silničních kolech pak široký sortiment materiálu Force.

Remirent

REMIrent ČR s.r.o. je obchodní společností, specializovanou na oblast stavebnictví. Jsme zaměřeni na pronájem, stavbu a demontáž fasadního lešení. Na pronájem a servis malé a velké stavební mechanizace a nářadí, prodej pracovních pomůcek a sortimentu ke stavebních prací.

Agroservis

Firma Pavel Šálek produkuje kompletní, více funkční čtyřkolé malotraktory do 47HP včetně široké škály přídavného zařízení. Firma Pavel Šálek sídlí v srdci Hané ve městě Prostějov. Malotraktory z Prostějova mají tradici nejen v České Republice, ale i v Evropě již přes půl století vždyť první malotraktor opustil brány Prostějova v roce 1955.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Společnost DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. je významným českým výrobcem výhybkových konstrukcí s dlouholetou tradicí a specializací na vývoj, konstrukci, výrobu, montáž a regeneraci výhybkových konstrukcí pro železniční, tramvajové a podzemní tratě. Jsme ryze prostějovskou firmou, ovšem s působností po celém světě.

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj je vyšší územně samosprávný celek, jehož území je tvořeno čtyřmi okresy v západní části někdejšího Severomoravského kraje a okresem Prostějov v severní části územního Jihomoravského kraje. Leží ve střední a severozápadní části Moravy (většina území), a také na severozápadě Českého Slezska (téměř celý okres Jeseník). Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na jihovýchodě se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na západě s Pardubickým krajem. Na severu hraničí s polskými vojvodstvími Dolnoslezským a Opolským.

GO! Dresy

GO! - maximálně pohodlné, na míru vyráběné oblečení . Vysoce funkční , výhradně evropské materiály pro různé klimatické podmínky Vám dopřejí maximální zážitek na kole, in-linech i ve fitness. Nerozptyluje Vás co máte na sobě, soustředíte se jen na jízdu. Let´s GO!

Wilier

Lidé, kteří si vyberou Wiliera ví, že si nezvolili jen kolo. Vědí, že znak "halapartny" symbolizuje historii cyklistiky. Wilier kola nekonstruuje, ale vyvíjí. Vývoj nového modelu kola začíná u prostého návrhu na papíře a končí použítím těch nejvyspělejších materiálů a technologií. Wilier představuje rovnováhu mezi tradicí a inovací. Od roku 1906.

Město Prostějov

Prostějov (německy Proßnitz, polsky Prościejów) je okresní město v Olomouckém kraji, 17 km jihozápadně od Olomouce, na západním okraji Hané, v severní části Hornomoravského úvalu, východně od Drahanské vrchoviny. Město se rozkládá ve výši 225 metrů nad mořem, na jeho okraji protékají říčky Hloučela a Romže. Žije zde přes 44 tisíc obyvatel. Historické jádro města je od roku 1990 městskou památkovou zónou.

Horské lázně Karlova Studánka

Horské lázně v malebném prostředí Jeseníků na úpatí nejvyšší hory MSK Pradědu. Nejčistší vzduch v České republice srovnatelný s alpským prostředím. Nejvýše položené lázně v ČR. Unikátní architektonický styl horského charakteru. Lázeňské a wellness procedury. Bázenový komplex. Místo pro odpočinek i aktivní dovolenou.

Ostatní partneři

Enervit

Pomáháme sportovcům lépe využívat tréninkový čas a jejich výkonnostní potenciál. Jdeme až k samotné podstatě fungování organizmu a tím měníme zavedený a převažující pohled na výživu.