Prostějov ocenil nejlepší sportovce za rok 2022

27.4.2023, Prostějov CZE, MM

Statutární město Prostějov ocenilo své nejlepší sportovce za rok 2022, při kterém na pódium vystoupilo hned několik zástupců cyklistů týmu TUFO PARDUS Prostějov. Slavnostní večerem v hale Národního sportovního centra provázel populární sportovní redaktor Petr Vichnar. Ocenění byli nejen sportovci, ale také funkcionáři, kteří se výrazně zasloužili o rozvoj sportu v Prostějově. 

Prostějov ocenil nejlepší sportovce za rok 2022

V hlavní kategorii Sportovec města Prostějova se umístil cyklista Matyáš Koblížek, před kterého se dostali pouze parašutista Oldřich Šorf a tenista Jiří Lehečka, jenž v minulém roce vlétl do světové tenisové špičky.  

V kategorii mladých sportovců Talent roku, byl na druhém místě oceněn Radovan Štec, do loňského roku hájící barvy prostějovského klubu. Taktéž v kategorii mládežnického týmu brali prostějovští cyklisté plaketu za druhé místo. 

Oceněn byl také trenér prostějovských cyklistů Martin Cetkovský a v kategorii Sportovní srdce obdržel za dlouholetou usilovnou práci v cyklistickém klubu Petr Šrámek.

„V klubu prostějovských cyklistů jsem angažovaný již desítky let. Je to něco, co neděláte pro plakety, ale pro radost ze sportu a samozřejmě dobrých výsledků. Děkuji městu nejen za toto ocenění, ale především za dlouholetou podporu a dobrou spolupráci.“ Říká dlouholetý šéf prostějovských cyklistů Petr Šrámek 

Děkujeme za finanční podporu Statutárnímu městu Prostějov, Olomouckému kraji , bez jejíchž podpory bychom nemohli svoji činnost na tak vysoké úrovni provozovat.  

Fotogalerie

Matyas-Koblizek-uprostred-3.-misto-hlavni-kategorie.jpg
Martin-Cetkovsky---oceneny-trener.jpg
Karolina-Richterova-a-Patricie-Mullerova-s-cenou-2.-mladeznicky-tym.jpg
Radovan-Stec-2.-misto-juniori.jpg
Petr-Sramek-vpravo-Sportovni-srdce.jpg