Generální partner

Tufo

Významný výrobce galusek, plášťů a výpletů si vydobyl právem výborné postavení na trhu u nás i ve světě. Podpora našeho klubu touto firmou je významná a dlouhodobá. Náš klub a SCM u něj působící používá na trénincích, závodech, a to i na ME, MS, SP výhradně výrobky značky Tufo a je s jejich kvalitou a jízdními vlastnostmi na silnici i dráze naprosto spokojen. Významná je i spolupráce v oblasti testování nových výrobků našimi cyklisty, kdy firma Tufo velmi pozorně naslouchá všem připomínkám a reaguje na ně při vývoji a výrobě.

Pardus

Našim novým generálním partnerem se stal PARDUS - značka pro špičková silniční a dráhová kola, která v našem klubu výhradně jezdíme. Kola PARDUS na českém a slovenském trhu zastupuje společnost Equinox Europe, s.r.o., která mimo jiné zaujímá jedno z předních míst doma i v zahraničí v segmentu zapletených karbonových kol Equinox a také Equator. Stejně jako zapletená kola, tak i silniční a dráhová kola PARDUS společnost prodává napřímo konečnému uživateli, tedy za ty nejlepší možné ceny, osobní přístup a špičkový servis jsou samozřejmostí.

Hlavní partneři

Město Prostějov

Prostějov (německy Proßnitz, polsky Prościejów) je okresní město v Olomouckém kraji, 17 km jihozápadně od Olomouce, na západním okraji Hané, v severní části Hornomoravského úvalu, východně od Drahanské vrchoviny. Město se rozkládá ve výši 225 metrů nad mořem, na jeho okraji protékají říčky Hloučela a Romže. Žije zde přes 44 tisíc obyvatel. Historické jádro města je od roku 1990 městskou památkovou zónou.

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj je vyšší územně samosprávný celek, jehož území je tvořeno čtyřmi okresy v západní části někdejšího Severomoravského kraje a okresem Prostějov v severní části územního Jihomoravského kraje. Leží ve střední a severozápadní části Moravy (většina území), a také na severozápadě Českého Slezska (téměř celý okres Jeseník). Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na jihovýchodě se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na západě s Pardubickým krajem. Na severu hraničí s polskými vojvodstvími Dolnoslezským a Opolským.

EQUATOR

10 let zkušeností, přes 70 patentů, tisíce prodaných párů, méně než 1% vrácených kol a skvělé zkušenosti našich zákazníků. Equatory dodáváme přímo z továrny, dokážeme tak nabídnout neporazitelný poměr cena/výkon. Široká nabídka pro hobby i profesionální jezdce, výborné technické parametry a špičkový servis.

ATEX sportswear

Ať si vyberete oblečení pro jakýkoli sport, vždy dostanete kousek, na který budete hrdi. Na kvalitní materiál, českou výrobu, ruční šití a rozumnou cenu se můžete spolehnout.

Force

Firma KCK Cyklosport-Mode s.r.o., které patří značka Force, se řadí mezi nejvýznamnější partnery SKC Prostějov. Kompletně vybavuje naše závodníky veškerým sportovním a volnočasovým oblečení a vybavením, např. přilby, brýle, rukavice, čepice, prostě vším na co si jen sportovec vzpomene. Rovněž používáme trenažéry, válce, na svých dráhových i silničních kolech pak široký sortiment materiálu Force.

GDF

-DISPEČERSKÝ SYSTÉM PRO VODÁRENSTVÍ -ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE -KOMPLETNÍ DODÁVKA ŘÍDICÍHO SYSTÉMU DODÁVKA MOTORICKÉ ELEKTROINSTALACE REALIZACE NA VÍCE NEŽ 4000 OBJEKTECH A VÍCE NEŽ 250 DISPEČERSKÝCH PRACOVIŠTÍCH

Autosalon Motortec

Prohlédněte si aktuální nabídku skladových vozů autosalónu Motortec Brno. Nabízíme Vám nové vozy značek Jeep, Alfa Romeo, Fiat, Kia, Fiat Professional, DODGE a RAM.

Agroservis

Firma Pavel Šálek produkuje kompletní, více funkční čtyřkolé malotraktory do 47HP včetně široké škály přídavného zařízení. Firma Pavel Šálek sídlí v srdci Hané ve městě Prostějov. Malotraktory z Prostějova mají tradici nejen v České Republice, ale i v Evropě již přes půl století vždyť první malotraktor opustil brány Prostějova v roce 1955.

Obaly2go.cz

Internetový obchod, v jehož sortimentu naleznete nejen papírové a plastové obaly, ale také BIO sekci, nebo čisticí a mycí prostředky.

Maloobchodní síť Hruška, spol. s r. o.

Maloobchodní síť Hruška, spol. s r. o.

EL. C KLIMA, s.r.o.

Jsme společnost zabývající se dodávkou a montáží produktů v oblasti vzduchotechniky, klimatizace a tepelných čerpadel. Za 19 let naší existence jsme zrealizovali celou řadu zakázek pro renomované obchodní i neziskové společnosti.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Společnost DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. je významným českým výrobcem výhybkových konstrukcí s dlouholetou tradicí a specializací na vývoj, konstrukci, výrobu, montáž a regeneraci výhybkových konstrukcí pro železniční, tramvajové a podzemní tratě. Jsme ryze prostějovskou firmou, ovšem s působností po celém světě.

SEZAKO

Naším cílem je kvalitní práce – spokojený zákazník. V současné době patříme k největším firmám, které provádí služby v oblasti čištění a monitorování kanalizace, práce sacím bagrem nebo odvoz nebezpečného odpadu cisternou – ADR a to jak v České, tak i Slovenské republice.

Floor 4 Life

Jsme firmou zabývající se dlouhodobě prodejem a realizací produktů Admonter. Jsme velmi hrdí, že jsme se stali zástupci firmy Admonter pro Moravu. Náš tým Floor 4 Life realizuje pokládku podlah se zaměřením na detail a kvalitní provedení. Ve spolupráci s lokálními stolařskými dílnami realizujeme i výrobu schodů, dveří a nábytku z Admonter biodesek. Rádi Vám zodpovíme na Vaše dotazy, nebo poradíme s výběrem produktů značky Admonter… Floor 4 Life s.r.o.

Enervit

Sportujte lépe s Enervitem, výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

Nadace ČEZ

„Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. Oranžové schody pomáhají integrovat žáky a studenty se zdravotním handicapem, Oranžová hřiště dávají dětem i dospělým bezpečný prostor pro sport a hry. Oranžové učebny podporují výuku technických předmětů na základních a středních školách. Podpora regionů dává příležitost rozvoji komunitního života. Oranžové kolo zapojuje do pomoci potřebným veřejnost. Osvětlené Oranžové přechody zvyšují bezpečnost chodců a Stromy přinášejí do měst a obcí novou zeleň.“

Crust Technologies Crust Technologies

Crust Technologies

KUNST

Dodávky a montáže vodohospodářských celků

TRASKO a.s.

Jsme komplexním dodavatelem staveb pro technická zařízení budov (zařízení na dodávky tepla, chlazení, plynu, vody a vzduchu) a inženýrské stavby (výstavba vodovodů, plynovodů, teplovodů, ČOV, kanalizací, komunikací). Od roku 2010 realizujeme také bezvýkopové opravy kanalizací pomocí technologie UV LINER a od roku 2015 i zemní protlaky.

MANGENA PRO s.r.o.

S dlouholetou tradicí realizujeme novostavby rodinných domů, kompletní rekonstrukce, půdní vestavby a zateplení domů. V našem portfoliu služeb nabízíme i demoliční a bourací práce nebo kompletní služby v oblasti voda–topení–plyn.

ELTREND

Distribuce vestavných domácích spotřebičů a dřezů

Nadační fond sportu, kultury a vzdělávání Prostějov

Granty a finanční příspěvky jsou vyhlášeny v oblasti podpory sportu, kultury a vzdělávání v regionu Prostějova. Jeho smyslem je rozvíjení sportovních, kulturních a vzdělávacích aktivit ve všech věkových kategorií. Účelem grantu je podpora celoroční činnosti a na jednorázové akce.

Prostějovský Večerník

Prostějovský Večerník: Zpravodajství z Prostějova a okolí

Elcentrum Miroslav Vymazal

Vzduchotechnika, klimatizace, výroba potrubí, větrání a teplovzdušné vytápění rodinných domů, větrání bazénů a wellness

Ostatní partneři

VAK Prostějov a.s. VAK Prostějov a.s.

VAK Prostějov a.s.

Provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu

BELD BELD

BELD

Technologie vstřikování je nejrozšířenější způsob zpracování plastů. Výchozím materiálem jsou plastové granule, které se ve vstřikovacím stroji roztaví na požadovanou teplotu. Roztavená hmota se tlakem vstříkne do tvarové dutiny formy.

VYMTRUN

Půjčovna minibusů a autobusová doprava

OK TOURS

Je stabilní cestovní kanceláří orientovanou na širokou škálu služeb cestovního ruchu, s více jak třicetiletou historií na českém trhu.