Generální partner

Tufo

Významný výrobce galusek, plášťů a výpletů si vydobyl právem výborné postavení na trhu u nás i ve světě. Podpora našeho klubu touto firmou je významná a dlouhodobá. Náš klub a SCM u něj působící používá na trénincích, závodech, a to i na ME, MS, SP výhradně výrobky značky Tufo a je s jejich kvalitou a jízdními vlastnostmi na silnici i dráze naprosto spokojen. Významná je i spolupráce v oblasti testování nových výrobků našimi cyklisty, kdy firma Tufo velmi pozorně naslouchá všem připomínkám a reaguje na ně při vývoji a výrobě.

Pardus

Našim novým generálním partnerem se stal PARDUS - značka pro špičková silniční a dráhová kola, která v našem klubu výhradně jezdíme. Kola PARDUS na českém a slovenském trhu zastupuje společnost Equinox Europe, s.r.o., která mimo jiné zaujímá jedno z předních míst doma i v zahraničí v segmentu zapletených karbonových kol Equinox a také Equator. Stejně jako zapletená kola, tak i silniční a dráhová kola PARDUS společnost prodává napřímo konečnému uživateli, tedy za ty nejlepší možné ceny, osobní přístup a špičkový servis jsou samozřejmostí.

Hlavní partneři

ATEX sportswear

Ať si vyberete oblečení pro jakýkoli sport, vždy dostanete kousek, na který budete hrdi. Na kvalitní materiál, českou výrobu, ruční šití a rozumnou cenu se můžete spolehnout.

Agroservis

Firma Pavel Šálek produkuje kompletní, více funkční čtyřkolé malotraktory do 47HP včetně široké škály přídavného zařízení. Firma Pavel Šálek sídlí v srdci Hané ve městě Prostějov. Malotraktory z Prostějova mají tradici nejen v České Republice, ale i v Evropě již přes půl století vždyť první malotraktor opustil brány Prostějova v roce 1955.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Společnost DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. je významným českým výrobcem výhybkových konstrukcí s dlouholetou tradicí a specializací na vývoj, konstrukci, výrobu, montáž a regeneraci výhybkových konstrukcí pro železniční, tramvajové a podzemní tratě. Jsme ryze prostějovskou firmou, ovšem s působností po celém světě.

Crust Technologies Crust Technologies

Crust Technologies

Maloobchodní síť Hruška, spol. s r. o.

Maloobchodní síť Hruška, spol. s r. o.

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj je vyšší územně samosprávný celek, jehož území je tvořeno čtyřmi okresy v západní části někdejšího Severomoravského kraje a okresem Prostějov v severní části územního Jihomoravského kraje. Leží ve střední a severozápadní části Moravy (většina území), a také na severozápadě Českého Slezska (téměř celý okres Jeseník). Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na jihovýchodě se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na západě s Pardubickým krajem. Na severu hraničí s polskými vojvodstvími Dolnoslezským a Opolským.

Město Prostějov

Prostějov (německy Proßnitz, polsky Prościejów) je okresní město v Olomouckém kraji, 17 km jihozápadně od Olomouce, na západním okraji Hané, v severní části Hornomoravského úvalu, východně od Drahanské vrchoviny. Město se rozkládá ve výši 225 metrů nad mořem, na jeho okraji protékají říčky Hloučela a Romže. Žije zde přes 44 tisíc obyvatel. Historické jádro města je od roku 1990 městskou památkovou zónou.

Force

Firma KCK Cyklosport-Mode s.r.o., které patří značka Force, se řadí mezi nejvýznamnější partnery SKC Prostějov. Kompletně vybavuje naše závodníky veškerým sportovním a volnočasovým oblečení a vybavením, např. přilby, brýle, rukavice, čepice, prostě vším na co si jen sportovec vzpomene. Rovněž používáme trenažéry, válce, na svých dráhových i silničních kolech pak široký sortiment materiálu Force.

Enervit

Sportujte lépe s Enervitem, výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

Horské lázně Karlova Studánka

Horské lázně v malebném prostředí Jeseníků na úpatí nejvyšší hory MSK Pradědu. Nejčistší vzduch v České republice srovnatelný s alpským prostředím. Nejvýše položené lázně v ČR. Unikátní architektonický styl horského charakteru. Lázeňské a wellness procedury. Bázenový komplex. Místo pro odpočinek i aktivní dovolenou.

Nadace ČEZ

„Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. Oranžové schody pomáhají integrovat žáky a studenty se zdravotním handicapem, Oranžová hřiště dávají dětem i dospělým bezpečný prostor pro sport a hry. Oranžové učebny podporují výuku technických předmětů na základních a středních školách. Podpora regionů dává příležitost rozvoji komunitního života. Oranžové kolo zapojuje do pomoci potřebným veřejnost. Osvětlené Oranžové přechody zvyšují bezpečnost chodců a Stromy přinášejí do měst a obcí novou zeleň.“

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT, anglická zratka MEYS) je ústřední orgán státní správy pro předškolní zařízení, školská zařízení, základní školy, střední školy a vysoké školy, pro vědní politiku, výzkum a vývoj, včetně mezinárodní spolupráce v této oblasti, a pro vědecké hodnosti, pro státní péče o děti, mládež, tělesnou výchovu, sport, turistiku a sportovní reprezentaci státu. Často bývá zkráceně označováno jen jako Ministerstvo školství. Sídlí v Karmelitské ulici v Praze 1-Malé Straně.

Prostějovský Večerník

Prostějovský Večerník: Zpravodajství z Prostějova a okolí

Obaly2go.cz

Internetový obchod, v jehož sortimentu naleznete nejen papírové a plastové obaly, ale také BIO sekci, nebo čisticí a mycí prostředky.