Vzkaz závodníkům a všem příznivcům Tufo Pardus Prostějova

24.3.2020

Zdravím všechny členy a příznivce našeho spolku,

V první řadě přeji všem v současnosti to nejdůležitější, tedy pevné zdraví a hodně štěstí při snaze vyhnout se obávanému koronaviru. Pro celé lidstvo je to neznámá, složitá, a hlavně nejistá situace, protože ze současníků už nikdo, dokonce ani já J, podobnou pandemii nepamatuje. 

Vzkaz závodníkům a všem příznivcům Tufo Pardus Prostějova

Přál bych si, abychom neklesali na mysli a byli optimističtí. Až se to přežene, asi to nebude úplně stejné jako předtím, ale já věřím, že se z toho aspoň všichni pozitivně poučíme. 

Tímto chci požádat hlavně všechny naše závodníky, aby nucenou pauzu od závodů nepovažovali za nucené volno a neproleželi drahocenný čas u televize. V rámci možností a v souladu s bezpečnostními nařízeními lze stále nacházet cesty, jak sportovat a udržovat se v co nejlepší kondici. Doufám, že karanténa brzy skončí a sezóna bude zahájena a k tomu je potřeba vzhlížet. Sezóna bude v každém případě zkrácená a závody pravděpodobně nahuštěny, tak ať jsme připraveni! 

Buďte v kontaktu s trenéry, poctivě tréninky sdílejte, aby měli možnost kontroly a vám se dostalo zpětné vazby. Vy, kdo studujete přistupujte stejně zodpovědně také ke vzdělání, je možné, že vás čeká velké dohánění, tak věnujte čas, kterého máte nadbytek i studiu!

Koneckonců nečinnost a nuda vede ke špatné náladě, naopak pravidelný režim a pohybová činnost k pevnému zdraví.

Takže všichni závodníci, funkcionáři, zaměstnanci – snažme se udržet náš klub v dobré kondici a přečkat toto období s co nejmenšími ztrátami.

Když budete cokoliv potřebovat, obraťte se na nás.

 

Přeji ještě jednou hodně zdraví, štěstí a co nejlepší náladu!

 

Předseda klubu TUFO Pardus Prostějov 

Petr Šrámek